Autobuski prevoz

Informacije za putnike » Autobuski prevoz

Turistička agencija EVRO-TURS organizuje autobuski prevoz do sledećih destinacija na Halkidikiju:

NEA KALIKRATIA, NEA FLOGITA, DIONISOS, KALITEA i POLIHRONO.

Za prevoz se koriste visokopodni i spratni autobusi visoke turističke klase sa TV/ VIDEO i klima uređajem. 

POLASCI za Nea Kalikratiu, Nea Flogitu, Dionisos, Kaliteu i Polihrono iz Beograda su u 19:00h, a za Nikiti u 18:00 časova JEDAN DAN RANIJE u odnosu na termin početka boravka. Tačno mesto polaska autobusa biće naknadno objavljeno. Moguć je ulazak i izlazak putnika na benzinskim pumpama, motelima i restoranima duž autoputa Beograd- Preševo.  

CENA PREVOZA PO OSOBI
(plaćanje u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate po prodajnom kursu za devize Alpha  banke Beograd).

U tabeli je prikaz vremena polazaka do Nea Kalikratie, Nea Flogite, Dionisosa, Kalitee, Polihrona

MESTO POLASKA

VREME POLASKA

ODRASLI
povratna karta

DECA do 12. god
povratna karta

JEDAN PRAVAC
svi uzrasti

Beograd - OTC Buvljak

19:00h

60€

45€

45€

Kolari - NIS pumpa

19:30h

60€

45€

45€

Požarevac - LUKOIL pumpa

19:40h

60€

45€

45€

Velika Plana - parking restorana McDonald's 

20:00h

60€

45€

45€

Svilajnac - motel Stari Hrast

20:15h

60€

45€

45€

Batočina - kapija Šumadije

20:30h

60€

45€

45€

Jagodina - KORAL pumpa

21:00h

60€

45€

45€

Ćuprija - motel Ravanica

21:15h

60€

45€

45€

Paraćin - motel Tito

21:20h

60€

45€

45€

Pojate - restoran Evropa

21:30h

60€

45€

45€

Aleksinac - NIS pumpa

21:45h 60€ 45€ 45€

Niš - GAZPROM pumpa (prekoputa Naisa)

22:00h 55€ 40€ 45€

Leskovac - motel Atina

22:45h 55€ 40€ 45€

Vranje - NIS pumpa

 00:15h  55€  40€  45€

Prosečno trajanje putovanja od Beograda do izabranog letovališta traje oko 12 časova. U toku putovanja prave se pauze radi odmora čije vreme trajanja i mesto određuje agencija. Zbog prelaska dve granice i četiri granične procedure, moguća su nepredviđena zadržavanja na koja organizator putovanja nema uticaja. 

POVRATAK sa Halkidikija je poslednjeg dana boravka prema rasporedu iz tabele. Prikazano vreme polazaka iz Grčke je okvirno i u zavisnosti je od dolaska autobusa na destinaciju, a u skladu sa propisima definisanim zakonom o saobraćaju. Tačno vreme povratka saopštiće predstavnik na licu mesta.

DESTINACIJA

POLIHRONO

KALITEA

DIONISOS

NEA FLOGITA

NEA KALIKRATIA

vreme
polaska

17:00h

17:15h

17:45h

18:00h

18:30h

Bebe i deca do 12 godina moraju imati svoje sedište (ne mogu biti u krilu). Raspored sedenja se obrađuje računarski. Agencija će uzeti u obzir Vaše napomene- starost putnika ( stara lica i porodice sa decom) kao i vreme uplate aranžmana. Raspored sedenja je istaknut na autobusu na dan polaska. Prevoz u povratku, može ali ne mora biti organizovan istim autobusom i na istim sedištima kao što je to bio slučaj u dolasku. U autubusu je zabranjeno pušenje, konzumiranje alkohola i opojnih sredstava. 

NOVO: Mogućnost transfera putnika iz Subotice i Novog Sada do predviđenog mesta polaska u Beogradu. Doplata za povratni transfer iz Subotice iznosi 20€, a iz Novog Sada 15€ po osobi.

Polazak iz Subotice je predviđen u 15 časova, a iz Novog Sada u 17 časova na dan polaska grupe sa naknadno određenog mesta. 

PRTLJAG: Cena prevoza obuhvata i prevoz do dva komada ličnog prtljaga, neophodnog za vreme letovanja. U slučaju većeg broja prtljaga, prevoznik ili Organizator putovanja (u interesu komfora ostalih putnika) nema obavezu da prihvati višak prtljaga, kao ni drugu robu koja nije za ličnu upotrebu. Obeležite vaš prtljag: ime, prezime, telefon. U slučaju gubitka lakše će biti pronađen. Za zaboravljene stvari agencija kao prevoznik ne odgovara.

Autobus po dolasku, kao i pri odlasku staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Organizator putovanja nema obav­ezu prenosa prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta, već to čine sami putnici.

Uplatom prevoza smatra se da je putnik pročitao navedene napomene i izvode i da prihvata sve gore navedeno, bez prava na naknadni prigovor i žalbu.

PROGRAM  PUTOVANJA (za putnike koji koriste autobuski prevoz):

1.dan - Skup putnika je u 18:30 u Beogradu. Tačno mesto polaska biće naknadno objavljeno. Polazak je predviđen za 19:00 časova. Noćna vožnja sa usputnim pauzama radi ulaska putnika, kraćih odmora i carinskih formalnosti. Vožnja do graničnog prelaza sa Grčkom (Evzoni).


2.dan / 12.dan - Ulazak u Grčku (vreme se pomera za +1 sat). Dolazak u letovališta je predviđen u jutarnjim ili prepodnevnim časovima. Smeštaj u odabranom apartmanu/studiu je do 14:00 časova. Slobodno vreme. Boravak u odabranom apartmanu/ studiu. Napuštanje smeštajnih objekata poslednjeg dana boravka do 09:00 časova. Povratak za Srbiju u popodnevnim časovima prema predviđenom rasporedu polazaka iz Grčke. Noćna vožnja sa usputnim zadržavanjima na graničnim prelazima i mestima za odmor.


13. dan - Dolazak na mesto polaska u jutarnjim ili prepodnevnim  časovima zavisno od zadržavanja na granici. Kraj svih usluga.