Autobuski prevoz

Informacije za putnike » Autobuski prevoz

Turistička agencija EVRO-TURS organizuje autobuski prevoz do sledećih destinacija na Halkidikiju i Olimpskoj regiji: NEA KALIKRATIA, NEA PLAJA, NEA FLOGITA, DIONISOS, POLIHRONO, NIKITI i PARALIA.

Za prevoz se koriste visokopodni i spratni autobusi visoke turističke klase sa TV/ VIDEO i klima uređajem. 

Polasci su iz Beograda JEDAN DAN RANIJE u odnosu na termin početka boravka i to za Nea Kalikratiu, Nea Plaju, Nea Flogitu, Dionisos i Polihrono u 19:00h, a za Nikiti i Paraliu u 17:00h. 

Tačno mesto polaska autobusa biće naknadno objavljeno. Moguć je ulazak i izlazak putnika na benzinskim pumpama, motelima i restoranima duž autoputa Beograd- Preševo.  

INFORMACIJE O VREMENU POLASKA I CENAMA AUTOBUSKOG PREVOZA
(plaćanje u dinarskoj protivvrednosti na dan uplate po prodajnom kursu za devize JUBANKE AD).

MESTO POLASKA

VREME POLASKA

CENA KARTE

NEA KALIKRATIA

NEA PLAJA

NEA FLOGITA

DIONISOS

POLIHRONO




NIKITI

PARALIA

 


ODRASLI

povratna karta

 


DECA do 12. god

povratna karta

 


JEDAN PRAVAC

svi uzrasti

Novi Sad - Lokomotiva

17:00

15:00

75€

60€

60€

Beograd

19:00

17:00

60€

45€

45€

Kolari - NIS pumpa

19:30

17:30

60€

45€

45€

Požarevac - LUKOIL pumpa /požarevačka petlja

19:40

17:45

60€

45€

45€

Velika Plana - parking restorana McDonald's 

20:00

18:10

60€

45€

45€

Svilajnac - motel Stari Hrast

20:15

18:25

60€

45€

45€

Batočina - kapija Šumadije

20:30

18:45

60€

45€

45€

Jagodina - KORAL pumpa

21:00

19:00

60€

45€

45€

Ćuprija - motel Ravanica

21:15

19:15

60€

45€

45€

Paraćin - motel Tito

21:20

19:20

60€

45€

45€

Pojate - restoran Evropa

21:30

19:30

60€

45€

45€

Aleksinac - NIS pumpa/restoran Istanbul

21:45 19:45 60€ 45€ 45€

Niš - parking TEMPO

22:00 20:00 55€ 40€ 45€

Leskovac - motel Atina/motel Bavka

22:45 21:00 55€ 40€ 45€

Vranje - NIS pumpa

 00:15 22:30  55€  40€  45€

Prikazana vremena polazak su okvirna i zavise od predviđenih pauza i usputnih stajanja u toku putovanja.

Prosečno trajanje putovanja od Beograda do izabranog letovališta traje oko 12 časova. U toku putovanja prave se pauze radi odmora čije vreme trajanja i mesto određuje agencija. Zbog prelaska dve granice i četiri granične procedure, moguća su nepredviđena zadržavanja na koja organizator putovanja nema uticaja. 

POVRATAK sa Halkidikija je poslednjeg dana boravka prema rasporedu iz tabele. Prikazano vreme polazaka iz Grčke je okvirno i u zavisnosti je od dolaska autobusa na destinaciju, a u skladu sa propisima definisanim zakonom o saobraćaju. Tačno vreme povratka saopštiće predstavnik na licu mesta.

DESTINACIJA

POLIHRONO

DIONISOS

NEA FLOGITA

NEA   PLAJA

NEA KALIKRATIA

NIKITI

  PARALIA

vreme
polaska

16:00h

16:45h

17:00h

17:15h

17:45h

16:30h

16:30h

 

Bebe i deca do 12 godina moraju imati svoje sedište (ne mogu sedeti u krilu). Raspored sedenja se obrađuje računarski. Agencija će uzeti u obzir Vaše napomene- starost putnika ( stara lica i porodice sa decom) kao i vreme uplate aranžmana. Raspored sedenja je istaknut na autobusu na dan polaska. Prevoz u povratku, može ali ne mora biti organizovan istim autobusom i na istim sedištima kao što je to bio slučaj u dolasku. U autubusu je zabranjeno pušenje, konzumiranje alkohola i opojnih sredstava. 

Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim manjim vozilom (po potrebi agencije) od međustanice ili krajnje  autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana, do među stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice. Postoji mogućnost čekanja (do 60 minuta) do ili od mesta transfera (tokom presedanja). Ruta transfera, mesta polazaka, pauza i vrsta vozila za transfer je u isključivoj nadležnosti agencije. Ruta transfera ne mora biti najkraćim putem - direktno. Način transfera i ruta ne mogu biti predmet naknadnog prigovora i žalbe. 

 

NOVO: Mogućnost transfera putnika iz Subotice i Novog Sada do predviđenog mesta polaska u Beogradu. Doplata za povratni transfer iz Subotice iznosi 20€.

PRTLJAG: Cena prevoza obuhvata i prevoz do dva komada ličnog prtljaga, neophodnog za vreme letovanja. U slučaju većeg broja prtljaga, prevoznik ili Organizator putovanja (u interesu komfora ostalih putnika) nema obavezu da prihvati višak prtljaga, kao ni drugu robu koja nije za ličnu upotrebu. Obeležite vaš prtljag: ime, prezime, telefon. U slučaju gubitka lakše će biti pronađen. Za zaboravljene stvari agencija kao prevoznik ne odgovara.

Autobus po dolasku, kao i pri odlasku staje što je moguće bliže smeštajnom objektu. Organizator putovanja nema obav­ezu prenosa prtljaga od autobusa do smeštajnog objekta, već to čine sami putnici.

Uplatom prevoza smatra se da je putnik pročitao navedene napomene i izvode i da prihvata sve gore navedeno, bez prava na naknadni prigovor i žalbu.

PROGRAM  PUTOVANJA (za putnike koji koriste autobuski prevoz):

1.dan - Skup putnika je pola sata ranije u odnosu na gore navedene termine polazaka. Tačno mesto polaska iz Beograda biće naknadno i blagovremeno objavljeno. Polazak prema predviđenom vremenu polaska. Noćna vožnja sa usputnim pauzama radi ulaska putnika, kraćih odmora i carinskih formalnosti. Vožnja do graničnog prelaza sa Grčkom (Evzoni).


2.dan / 12.dan - Ulazak u Grčku (vreme se pomera za +1 sat). Dolazak u letovališta je predviđen u jutarnjim ili prepodnevnim časovima. Smeštaj u odabranom apartmanu/studiu je do 14:00 časova. Slobodno vreme. Boravak u odabranom apartmanu/ studiu. Napuštanje smeštajnih objekata poslednjeg dana boravka do 09:00 časova. Povratak za Srbiju u popodnevnim časovima prema predviđenom rasporedu polazaka iz Grčke. Noćna vožnja sa usputnim zadržavanjima na graničnim prelazima i mestima za odmor.


13. dan - Dolazak na mesto polaska u jutarnjim ili prepodnevnim  časovima zavisno od zadržavanja na granici. Kraj svih usluga.


Informacije
Newsletter lista
Preporučujemo
X