Autobuski prevoz za Švajcarsku

Polasci iz Srbije svakog utorka,srede, petka i subote, polasci iz Švajcarske svakog utorka, četvrtka, petka i subote.

Od januara 2010. godine turistička agencija "EVRO TURS" u saradnji sa "CH-Komerc DOO" omogućava Vam da kupite karte za redovne medjunarodne autobuske linije za Švajcarsku u organizaciji renomiranog autobuskog prevoznika - kompanije "Bogojević Reisen GmbH".

POLASCI IZ SRBIJE
UTORKOM, SREDOM, PETKOM I SUBOTOM

POLASCI IZ ŠVAJCARSKE
UTORKOM, ČETVRTKOM, PETKOM I SUBOTOM

11:00 h Vranje, autobuska stanica
11:30 h
Vladičin Han, autobuska stanica
11:50 h
Predejane, motel "Predejane"
12:30 h
Leskovac, autobuska stanica
13:00 h
Doljevac
14:00 h
Niš, autobuska stanica
14:15 h
Aleksinac, autobuska stanica
14:30 h
Ražanj, auobuska stanica


12:30 h
Kraljevo, autobuska stanica - peron 22

13:10 h Vrnjačka Banja, autob. stanica - peron 8
13:30 h Trstenik, autobuska stanica
13:45 h Stopanja, pečenjara "Sport"
14:15 h Kruševac, autobuska stanica
14:40 h Ćićevac, autobuska stanica
15:00 h Paraćin, autobuska stanica
15:30 h Ćuprija, autobuska stanica
15:50 h Jagodina, autobuska stanica
16:30 h Markovac, motel "Stari Hrast"
17:45 h Beograd, autobuska stanica "BAS" - peron 40
17:45 h Novi Sad, (putovanje preko Italije)
19:15 h Novi Sad, autobuska stanica - peron 4  

         
14:15 h Čačak, autobuska stanica
14:45 h Mrčajevci, autobuska stanica
15:30 h Kragujevac, autobuska stanica
16:15 h Topola, autobuska stanica
16:45 h Mladenovac, autobuska stanica

15:00 h Lausanne, Parking Veledrom
16:15 h Bern, Neufeld
16:00 h Basel, Gartenstrasse 1
18:00 h Luzern
20:30 h Lugano
17:00 h Zürich, autobuska stanica Sihlquai
18:15 h St. Gallen, autobuska stanica Poststrasse 25/28


NAPOMENA: POLASCI ZA BAZEL IZ SRBIJE SU SAMO UTORKOM I SUBOTOM. POLAZAK ZA SRBIJU IZ BAZELA JE SAMO UTORKOM I PETKOM

Popust:  Deca do navršene 2 godine prevoze se besplatno.

Kompanija Bogojević Reisen raspolaže moderno opremljenim autobusima poslednje generacije, kojima ćete brzo i udobno stići na predviđene destinacije u Švajcarskoj: Bern, Basel, Zurich, St. Gallen i Laussane.

BESPLATNI KETERING

U cilju unapredjenja kvaliteta usluge u autobusima, Bogojević Reisen daruje našim dragim putnicima besplatni ketering tokom putovanja. Putnicima je dostupna besplatna večera, doručak i desert posle obroka.

Za večeru ćemo Vam poslužiti izuzetno ukusan i kvalitetan hladni sendvič, a kao desert posle večere poslasticu i voće. Za doručak Vam nudimo topli doručak i poslasticu kao desert.

Usluga besplatnog keteringa je dostupna tokom cele godine i važi za sva putovanja preduzeća Bogojević Reisen.

BESPLATNI WIFI

U autobusima Bogojević Reisen-a dostupna Vam je usluga besplatnog WIFI tokom celog putovanja, kroz sve zemlje do odredišta. Na najbolji način iskoristite vreme provedeno u autobusu, i koristite internet tokom celog putovanja.

Autobuske karte možete kupiti u prostorijama turističke agencije "EVRO TURS" u Požeškoj ulici broj 80.